Jetgrout uygulaması yapan firmalar aramalarında bu sayfaya ulaştınız. Burada jetgorut nedir, nasıl yapılır, uygulama alanları gibi soruların yanıtlarını bulacaksınız. Jetgrout uygulaması yapan firmalar olarak başladığımız hu yazımızda jetgrout hakkında aklınıza takılan başka soruları iletişim kurarak iletebileceksiniz.

Jetgrout Uygulaması Nedir?

Jetgrout uygulaması yapan firmalar.. Bu çok basit tarifiyle jet-grouting, hemen hemen hertür zayıf zemin çeşitlerinde ve zemin elemanlarının oluşturduğu durumlarda, farklı iyileştirme tekniklerinden daha hızlı ve güvenilirdir. Aynı zamanda daha kalıcı olmaktadır. Bu nedenle sık sık tercih edilen bu teknik konusunda daha detaylı bilgiyi iletişim formumuzu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Jetgrout Uygulaması

Jetgrout uygulamasında lider sektörler arasında yer alan ENG Zemin A.Ş., yılların verdiği tecrübe, profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanlarıyla hizmet sunmaktadır. Yıllardır Ankara merkezli olarak hizmet sunan şirketimiz Türkiye’nin her bölgesinde jetgrout uygulaması, jetgrout yöntemleri konusunda bir çok referansa sahiptir.

Jetgorut Aşamaları

Jetgorut teknik olarak bir çok aşama ve modelle yapılmaktadır. Bu aşamalardan önemli kısımları delme ve enjeksiyondur. Zemin-çimento karışımı çimentolu bir kimyasal madde karışımıdır ve özellikle zemin kayma mukavemetinde ciddi artışlara neden olmaktadır. Yüksek basınçlı enjeksiyonla oluşturulan bu karışımların etkisini artırmak için uçucu kül ve sodyum sülfat gibi maddeler de karışıma eklenebilmektedir.

Jetgorut Uygulamasını Nasıl Yaptırabilirim

Jetgrout uygulaması yapan firmalar aramasında geldiğiniz bu sayfada gereken detayları ilettik ancak bu hizmetten yararlanıp daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz. ENG, minimum zayiat, tam çapında uygulama garantisi ile jet grout faaliyetlerini sürdürmektedir.

Jetgrout uygulaması yapan firmalar aramasında geldiğiniz bu sayfada gereken detayları ilettik ancak bu hizmetten yararlanıp daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz. ENG, minimum zayiat, tam çapında uygulama garantisi ile jet grout faaliyetlerini sürdürmektedir.

Diğer Zemin İyileştirme Hizmetlerimiz

Plastik KazıkENG, plastik (demirsiz) kazık uygulamaları ile fiyat güvenilirlik dengesini gözeterek birçok konut, endüstriyel tesis ve buna benzer projeler de zemin taşıma gücünü, proje yeterlilik seviyelerinin üzerine çıkartmaktadır.

Taş Kolon; ENG, zemin sıvılaşması riski olan deprem bölgelerinde üstlenmiş olduğu raylı sistemler, hava limanları ve endüstriyel tesisler gibi projeler de taş kolon uygulaması sayesin de yapı güvenirliliklerini sağlamaya devam etmektedir.

Jet GroutingENG, minimum zayiat, tam çapında uygulama garantisi ile jet grout faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kum KazıkENG, uygulamakta olduğu 200 mm çaptan 600 mm çapa kadar olan kum kazıklar da, zemin de ki suyun drene edilmesinde başarılı uygulamalara imza atmaktadır.

DSM (Derin Karıştırma)ENG, ülkemiz de son dönem popülerlik kazanan zemin iyileştirme metotlarından derin karıştırma yöntemini başarıyla uygulamaktadır.

Dinamik KompaksiyonENG, endüstriyel tesisler, kara yolları gibi zemin şartlarının proje gerekliliklerini sağlayamadığı yerlerde veya yanlış ve kontrolsüz dolguların iyileştirilmesin de dinamik kompaksiyon yöntemi ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir

Bant DrenENG, ithal ettiği bant drenleri, kendi geliştirdiği makine aplikasyonları ve aparatları kullanarak zemine uygulamasını gerçekleştirmektedir.