Zemin iyileştirme nedir?

En basit tanımıyla, yapıların inşa edileceği alanın sağlamlaştırılmasıdır. Bu uygulanırken bir çok farklı yöntem uygulanmaktadır. Zemin iyileştirme hizmetimizi Ankara merkezli olarak tüm ülkede sunmaktayız. Zemin iyileştirme uygulamalarına ulaşmak için ”Zemin İyileştirme” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Zemin iyileştirme neden yapılmalıdır bu konuda da kısaca bilgi verelim.

Neden yapılmalıdır?

Bu konuda en önemli etken güvenlik ve uzun ömürlü yapılar inşa etmektir. Depremlerde on binlerce insanımızı yanlış yapılaşma, çürük zemin ve bu gibi nedenlerle kaybettik. Bunun önüne geçmenin en kesin yolu sağlam yapılar inşa etmek ve inşa sırasında tüm tedbirleri almaktır. Ankara merkezli hizmet yürüten şirketimiz, Türkiye’nin her noktasına kaliteli hizmetini götürmektedir.

Yöntemleri nelerdir?

Plastik Kazık; ENG, plastik (demirsiz) kazık uygulamaları ile fiyat güvenilirlik dengesini gözeterek birçok konut, endüstriyel tesis ve buna benzer projeler de zemin taşıma gücünü, proje yeterlilik seviyelerinin üzerine çıkartmaktadır.

Jet Grouting; ENG, minimum zayiat, tam çapında uygulama garantisi ile jet grout faaliyetlerini sürdürmektedir.

DSM (Derin Karıştırma); ENG, ülkemiz de son dönem popülerlik kazanan zemin iyileştirme metotlarından derin karıştırma yöntemini başarıyla uygulamaktadır.

Bant Dren; ENG, ithal ettiği bant drenleri, kendi geliştirdiği makine aplikasyonları ve aparatları kullanarak zemine uygulamasını gerçekleştirmektedir.

Diğer uygulamaların tamamına ‘‘SAYFAMIZDAN” ulaşabilirsiniz.

Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi ve teknik sorularınız için web sitemizde bulunan ”İletişim” sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.